Türk Su Araştırma MerkeziTürk Su Araştırma Merkezi 0850 302 0 392 Mon - Fri 10:00-18:00 +34-354-5468-8
bilgi@tusam.com.tr
Sistem Üretim ve Satışı
Mühendislik ve Proje
Ulusal İş Ağı Platformu
Ulusal Bilgi Bankası

TÜSAM

Türk Su Araştırma Merkezi Kurumsal

Hakkımızda

Türk Su Araştırma Merkezi

TÜRK SU ARAŞTIRMA MERKEZİ ;

Su arıtma sektörünün Türkiye ve Orta Doğu da en iyi şekilde temsil edilmesi, profesyonel ve alanında uzman çözüm ortakları ile birlikte, tüketicinin maksimum derecede yararlanacağı ürün ve hizmetleri sunarken, yenilikler ve gelişmelerden tüm dünya ile birlikte Türk tüketicisinin de faydalanması amacıyla kurulmuştur.

Türk Su Araştırma Merkezi, sektörde var olan bilgi hazinesine yapmak istediği katkılar ve yaratıcı fikirleri ile; Yaşam Alanları, Hizmet Alanları, Kamu Alanları ve Endüstriyel Alanlarda suyun kullanılabilirliğini artırma içgüdüsüyle su arıtma sektöründe kurulmuş ilk ve tek araştırma merkezidir.

Her sektöre özel araştırma ve geliştirmeler yapmakta, çözümleri hayata geçirecek ürünler tasarlayıp üretmekte, bu ürünleri ergonomik ve ekonomik bir şekilde talep sahiplerine sunmaktadır.

Merkezimiz; her türlü içme suyu arıtma, endüstriyel su arıtma, proses su arıtma ve paket su arıtma taleplerine, uzman kadrosu ve üye kuruluşları ile kusursuz, faydalı ve modern çözümler sunmaktadır.

Sunulan tüm ürün ve hizmetler yerel ve uluslararası kuruluşlarca belgelendirilmiştir.

Suyun her gün daha çok değer kazandığı dünyada ve Türkiye’mizde, tamamen Yerli ve Milli imkanlar ile kurulan merkezimiz; siz değerli yatırımcı ve üreticilerimizden gelecek su arıtma sistem taleplerine en doğru ve hızlı bir şekilde çözüm üretmek için hazırdır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

TÜSAM

Detaylı bilgi için dökümanları indiriniz.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 0 392
bilgi@tusam.com.tr