Türk Su Araştırma MerkeziTürk Su Araştırma Merkezi 0850 302 0 392 Mon - Fri 10:00-18:00 +34-354-5468-8
bilgi@tusam.com.tr
Sistem Üretim ve Satışı
Mühendislik ve Proje
Ulusal İş Ağı Platformu
Ulusal Bilgi Bankası

FAALİYETLER

Araştırma ve Geliştirme

Araştırma ve Geliştirme

Teknolojik anlamdaki bütün gelişmeleri yakından takip etmeyi bir kurumsal felsefe olarak benimseyen Türk Su Araştırma Merkezi ; su arıtma sektöründe araştırma ve geliştirme alanında yaptığı çalışmalar ile Türkiye ve Ortadoğu da faaliyet göstermektedir.

Müşteri taleplerinin ve sürekli kalite artışına yönelik şirket anlayışının getirdiği yenilikçilik yaklaşımı TÜSAM a güçlü bir tasarım ve geliştirme yeteneği kazandırmıştır. Uluslararası alandaki müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırmak ve rekabet ortamında konumumuzu güçlendirmek üzere Ar-Ge bölümünün getirdiği yenilikçi çözümler müşterilerimizin yüksek beğenisini kazanmaktadır.

Maliyet etkin ve yenilikçi çözümler getirme hedefiyle Ar-Ge faaliyetlerini daha da güçlendiren Tüsam; sektördeki varlık yönetim gücünü artırmaktadır. Proje geliştirme ve Ar-Ge ekibimiz endüstriyel su arıtma sektörüne; maliyet, etkin, yenilikçi takviye çözümleri getirmek için çabalarını birleştirmektedir.

 Faaliyet gösterilen alanlarda kaynaklarımızı verimli bir şekilde işletmek, bilgi birikimimiz arttırmak ve ulusal teknolojiler oluşturmak amacıyla Ar-Ge çalışmalarımıza devam edilmektedir. Tüsam; Yeni ürünler geliştirmek, üretimde kalite artışı ile maliyetlerin düşmesini sağlamak ve bunun sayesinde ekonomik toplumsal fayda elde etmeyi hedeflemektedir.

Araştırma ve Geliştirme-2

FAALİYETLER

Detaylı bilgi için dökümanları indiriniz.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 0 392
bilgi@tusam.com.tr