Türk Su Araştırma MerkeziTürk Su Araştırma Merkezi 0850 302 0 392 Mon - Fri 10:00-18:00 +34-354-5468-8
bilgi@tusam.com.tr
Sistem Üretim ve Satışı
Mühendislik ve Proje
Ulusal İş Ağı Platformu
Ulusal Bilgi Bankası

BİLGİ BANKASI

Hassas, Mikro Partikül, Bakteri Tutucu, Endüstriyel, Medikal ve Farmasötik Filtreler

EATON Filtreler

EATON Mikro Partikül, Bakteri Tutucu, Medikal ve Farmasötik Filtreler

Eaton’ın filtreleme birimi dünya çapındaki mühendislik, üretim, teknik satış desteği ve müşteri hizmetlerini tek bir şeye odaklanmış birim hedefi altında toplar: Müşterilerimize en iyi üretim veya endüstriyel filtreleme çözümlerini sunmak.

Eaton’ın zorlu pazarlar, uygulamalar ve ortamlarda verimlilik sağlamak üzere tasarlanmış yenilikçi, boru hattı sepet süzgeci, mekanik olarak temizlenmiş filtre ve süzgeç, tübüler geri yıkama filtresi, torba filtre ve torba hazne, kartuş filtre ve kartuş hazne, gaz sıvı ayırıcı, derinlik filtreleme ve hidrolik ve yağlama yağı filtreleme çözümleri filtreleme performansı ve kalitesini optimize etmenin yanı sıra tesis verimliliğini artırmaya yardımcı olur.

Farmasötik ve Medikal Bilimi
Eaton ürünleri ilaç sektöründe başta olmak üzere, ileri tıp uygulamalası, USP ve Enjeksiyon Teknolojileri, Medikal ve Hemodiyaliz Uygulamalarında üretimin ve kullanımın çeşitli aşamalarda filtreleme gerektirdiği yüksek saflıkta, mikropartikül ve organiklerden arındırmak amacıyla fiziksel filtreleme teknikleri kullanmaktadır.

Canlı Bilimi
Eaton ürünleri üretimin çeşitli aşamalarda filtreleme gerektirdiği yüksek saflık ve canlı bilimleri pazarının zorlu ihtiyaçlarını karşılıyor.

Endüstriyel Su
Su uygulamasına bakmaksızın Eaton kendini endüstrilerin çevreye etkisini minimuma indirmeye adamıştır.

Endüstriyel İşlemler
Eaton kendini, tek kullanımlık malzeme talebini, tek kullanımlık malzeme ve atık masraflarını ve çalışanların tehlikeli durum maruziyetini azaltan yenilikçi teknolojilerle endüstrilerin çevreye etkisini minimuma indirmeye adamıştır.