Türk Su Araştırma MerkeziTürk Su Araştırma Merkezi 0850 302 0 392 Mon - Fri 10:00-18:00 +34-354-5468-8
bilgi@tusam.com.tr
Sistem Üretim ve Satışı
Mühendislik ve Proje
Ulusal İş Ağı Platformu
Ulusal Bilgi Bankası

Anasayfa

Endüstriyel Soğutma Sektörü

Birçok endüstriyel soğutma sistemi;  chiller , kompresörlerden ve evaporatif kondansatörlerden gelen ısıyı uzaklaştırmak için suya bağımlıdır.

Tekstil Sanayi

Tekstil endüstrisi için temiz su güçlü bir ihtiyaçtır. Tekstil üretiminde birçok süreçte kullanılır ve göz ardı edilirse, kaliteyi, performansı ve üretim maliyetini ciddi ölçüde etkiler.

Enerji Sektörü

Enerji tesislerinin işletilmesi, verimliliği ve güç üretim oranlarını en üst düzeye çıkarmak ve güç üreten varlığın erken korozyondan korunması için suya kritik derecede bağımlıdır.

Metal İşleme Ve Kaplama Sanayi

Metal işleme endüstrileri için, Türk Su Araştırma Merkezi ;  belirli kirletici maddelerin giderilmesi için bir dizi su arıtma programları sunmaktadır. 

Cafe Ve Restoranlar

Sıcak ve soğuk içeceklerin hazırlanmasında, yemeklerin pişirilmesi ve tabiki bulaşıkların yıkanmasında, gündelik temizlik işlerinden içme suyu sunumlarına kadar bir çok safhada temiz ve sağlıklı suya ihtiyaç duyulmaktadır.

Alışveriş Merkezleri Ve Oteller

Alışveriş Merkezi ve Otellerin yüksek kapasitedeki içme ve kullanım suyu ihtiyacı için şebeke suyu, kuyu suyu, nehir suyu ya da deniz suyu gibi kaynaklar kullanılabilmektedir.

Anasayfa

Detaylı bilgi için dökümanları indiriniz.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 0 392
bilgi@tusam.com.tr